Bookassist Novinky & Tisk

pátek 3. května 2013

Bookassist nabízí novou službu - Google Hotel Finder


1. Co je Google Hotel Finder ?

Google Hotel Finder je nový vyhledávací nástroj, který usnadňuje cestovatelům vyhledávání a rezervování hotelů, a zobrazuje také nejlepší ceny. Disponuje funkcemi, jako je zobrazení na mapě, datum, ceny a hodnocení od uživatelů a hotelů. Zjednodušeně řečeno, Hotel Finder je cestovní srovnávací platforma, kde Google rozhoduje o tom, které hotely nebo cestovní kanceláře zařadí nejvýše pro místní vyhledávací dotazy související s daným hotelem. Když kliknete na daný hotel ve výpise, otevře se centrální okno s detailními informacemi o hotelu společně s velkým červeným rezervačním odkazem. 

2. Jak to funguje ?

Bookassist poskytuje technologické propojení, které vám umožní zobrazit vaše ceny v reálném čase z vašeho rezervačního systému do Hotel Finder. Služba je placená a funguje na principu ceny za proklik, pokud návštěvník navštíví vaše webové stránky prostřednictvím odkazu s cenami, který pro vás vytvoříme na Hotel Finder. Díky přímému propojení s Hotel Finder, můžete soutěžit napřímo s OTA jenž kupují název vašeho hotelu na Google.
On-line portály OTA si prostřednictvím nástrojů Google kupují reklamu na konkrétní jméno hotelu. Top 4 OTA inzerenty společně v kombinaci s jejich skórem kvality a nejnižší cenou Google vyhodnotí, tyto OTA pak zobrazí v rozevíracím seznamu. My vám umožníme uvést své ceny a dostupnost vedle výsledků vyhledávání hotelů na Google, Google Maps, Google+ Local a Google Hotel Finder.
Nejdůležitější věc, kterou si musíte pamatovat je, že inzerent může přeskočit pouze ty, kteří nabízejí stejné ceny. Pokud je cena inzerenta např. € 105 a konkurenční OTA má cenu € 103, tak se nemůže inzerent dostat nad nabídku OTA. Inzerent bude muset snížit cenu na €103 a až pak je možnost se dostat na lepší pozici. 

3. Výhody pro Vás

 • ✓  Navýšení kvalifikované návštěvnosti na vlastní webové stránky
 • ✓  Snižíte své náklady, neboť provize na svých webových stránkách, je nižší, než provize požadované on-line portály OTA
 • ✓  Vylepšíte si image vaší značky - s více lidmi, kteří přijdou přímo na vaše webové stránky, můžete posílit povědomí o vaší značce při každé příležitosti a získat díky vracejícím se zákazníkům
 • ✓  Budujete loajalitu zákazníků - zákazníci, kteří si rezervují přímo na vašich webových stránkách, tak mnohem pravděpodobněji učiní znovu, než by použili on-line portál OTA 

4. Ceny

Google Hotel Finder využívá PPC model a platíte pouze, když host klikne na adresu vaší webové stránky a je přesměrován přímo na vaše webové stránky. CPC (cena za proklik) je založena na procentuální částce z celkové ceny za dvoulůžkový pokoj.
Abyste mohli službu využít, doporučujeme vám začít s minimálním rozpočtem 
€ 1.000.
Některé společnosti, které nabízejí také tuto službu, si účtují provizi na základě investice, kterou platíte Google Hotel Finder. Bookassist místo toho nabízí paušální poplatek za měsíc, kdy spravuje tuto službu pro vás.

5. Postup nastavení

 1. i)   Podpis smlouvy
  ii)  Zaplacení rozpočtu na Google Hotel Finder a měsíčního poplatku za vedení Bookassistu.
  iii)  Náš Google Hotel Finder Manager nastaví a optimalizuje váš účet na Google Plus Local  stránce.
  iv)  V souladu s vaší investicí (rozpočtem) nastavíme plán útraty za prokliky.
  v)   Zkontrolujeme ceny, abysme zajistili konkurenceschost a paritu s ostatními inzerenty, kteří také platí za jméno Vašeho hotelu.
  vi)   Spustíme Váš hotel na Google Hotel Finder.
  vii)  Neustálá kontrola vložených invetic, která probíhá každý týden.
  viii) Náš Google Hotel Finder Manager Vám zašle každý měsíc report s výsledky.

V případě zájmu u toto službu nás kontaktujte na czech@bookassist.com.

RSS XML

 

 

Twitter Updates

  Follow Bookassist on Twitter

   

   

   

   

  Předchozí příspěvky

  Automatic Netware Ltd. trading jako Bookassist® je společnost s ručením omezeným zapsaná v Irsku pod číslem 312796.
  Sídlo: 35 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Irsko.
  Bookassist® is a registered trademark.

  Prohlášení o ochraně osobních dat..

  Obsah ©1999-2009 Bookassist.
  Všechna práva vyhrazena.