Bookassist Novinky & Tisk

čtvrtek 7. února 2013

Oceněný Bookassist rezervační systém prošel modernizací

Bookassist provedl zdarma velmi klíčový upgrade rezervačního systému pro všechny své stávající klienty. Pokud váš hotel již využívá systém Bookassist nebo tuto možnost zvažuje, je zde několik změn a nových funkcí, které můžete vidět v nejnovější verzi Bookassist rezervačního systému. 

Redesign a modernizace vzhledu


Celkový vzhled rezervační stránky byl zlepšen a dostal nový svěží vzhled. Nový design lépe využívá font písma, barvy, rozložení a styl, to přispívá k lepšímu a přehlednějšímu zobrazení na displeji a zvyšuje konverzi. Bookassist nyní může rezervační systém více esteticky upravovat, zejména barevnost, tudíž rezervační systém více splývá se stránkami hotelu. 

Nový design přidává spoustu malých animací a zpětných vazeb na zákazníkův pohyb, například jednoduché otevírání a uzavírání detailů pokojů atd., které poskytují více dynamický a moderní vzhled, ale také přispívají k tomu, aby se zákazník snadno orientoval.

Vylepšení přehlednosti pro on-line hosta


V novém provedení je kladen velmi silný důraz na hosta. Výběr pokojů a balíčků může být u mnoha hotelů velice rozsáhlý. Je důležité, aby se hotel zaměřil na to, co host skutečně chce, což současný systém umožňuje, a eliminoval nepřehlednost nabídek. Pokud si host vybere konkrétní nabídku, nabídka opticky vystoupne ze stránek a ostatní nabídky jemně zšednou a opticky ustoupí. 

(Click for larger view)

V novém rezervačním systému je klíčové, přehledné zobrazení cen, napříč nabídkami. Přispívá k tomu zcela nové zobrazení ceny, která má větší velikost fontu a odlišnou barvu. Poté, co host rozbalí detail nabídky je zobrazena cena, den po dni v přehledném kalendáři. 

Bookassist také výrazně zlepšil rychlost svého rezervačního systému. Bookassist nyní ukládá obrázky z rezervačního systému vašeho hotelu na Amazon server, takže jsou automaticky kopírovány na všechny místní servery po celém světě. Tyto soubory jsou "lokálně" k dispozici v zemi vašich hostů a tímto je zrychlen proces zobrazovaní a načítání fotografií.

Lepší zobrazení dynamických slev


Silnou konkurenční výhodou oceněné technologie Bookassist je funkce dynamických slev. Dynamické slevy jsou nyní automaticky počítány z celkové ceny za ubytování, pokud je splněna stanovená podmínka. Například: "Zůstaňte 3 noci a získejte třetí noc za poloviční cenu" atd. Tato dynamická sleva je obrovskou výhodou pro zvýšení konverze, díky zobrazení nejnižší ceny na vašich hotelových stránkách.

Tato nejnovější funkce Bookassist rezervačního systému posouvá dynamické slevy ještě dále. Pomocí kalendáře jako displeje, systém zobrazuje cenové rozpětí (od - do) i pro data mimo zvolený pobyt, tak aby host mohl porovnat ceny a například si prodloužit pobyt pokud ho zaujme nižší cenová sazba pro další dny či pro delší pobyt.

Nový rezervační systém je postaven pro hosta


Bookassist vždy využívá A/B testování svých aktualizací, aby získal reálné informace o nejlepším využití. Při testování typu A/B je on-line hostovi náhodně prezentována buď jedna verze (A) nebo druhá verze (B) rezervačního procesu, po určitém čase jsou shromážděny statistické údaje, na základě kterých je pak vyhodnoceno, která verze byla úspěšnější. Tímto je zajištěno, že systém je skutečně určen pro potřeby hosta, a ne postaven na základě toho, co si Bookassist nebo hotel myslí, že by bylo nejlepší.

RSS XML

 

 

Twitter Updates

  Follow Bookassist on Twitter

   

   

   

   

  Předchozí příspěvky

  Automatic Netware Ltd. trading jako Bookassist® je společnost s ručením omezeným zapsaná v Irsku pod číslem 312796.
  Sídlo: 35 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Irsko.
  Bookassist® is a registered trademark.

  Prohlášení o ochraně osobních dat..

  Obsah ©1999-2009 Bookassist.
  Všechna práva vyhrazena.