Bookassist Novinky & Tisk

čtvrtek 13. prosince 2012

Velké vítězství Bookassitu - World Travel Awards 2012!

Bookassist byl vyhlášen nejlepším poskytovatelem rezervační technologie na světě a získal World Travel Awards za rok 2012. 

Bookassist, který je online strategickým a technologickým partnerem pro hotely, vyhrál ocenění World's Leading Booking Technology Provider na World Travel Awards (http://www.worldtravelawards.com/) za rok 2012. 

Prestižní ocenění byla představena 12. prosince 2012 ve velkém finále, které hostil Oberoi, Gurgaon v Novém Dillí v Indii. Tato akce je často prezentována jako předávání „Oskarů cestovního ruchu“. Ocenění vítězové jsou uznáváni po celém světě jako měřítko, o které všichni ostatní usilují. 

Bookassit byl na ceny nominován již třetí rok v řadě.

Ve svém projevu během slavnostního ceremoniálu v Novém Dillí, zakladatel a generální ředitel společnosti Bookassist p. Des O’Mahony řekl: "Jsme velmi poctěni, že jsme vyhráli. Bylo to na třetí pokus a konečně se na nás usmálo štěstí. Bylo to v kategorii, ve které soutěžili takoví giganti jako Sabre/SynXis a Amadeus. Je to opravdové schválení toho co děláme přímo od našeho odvětví." 

"To, že naše partnerské hotely a kolegové z cestovního ruchu pro nás hlasovali, je důkazem tvrdé práce a obětavosti zaměstnanců Bookassist ve všech kancelářích. Ocenění je uznáním za to, co udělali pro své obchodní partnery." 

Bookassist CEO Dr Des O'Mahony at the World Travel Awards Grand Finale Ceremony

Společnost Bookassist byla založena v Dublinu  v roce 1999. Je zcela v soukromém vlastnictví a financována z vlastních zdrojů. Dává silný důraz na výzkum a inovace a rozrostla se na více než 70 zaměstnanců. Společnost má pobočky v Madridu, Paříži, Římě, Vídni, Praze a Mnichově včetně své hlavní kanceláře v Dublinu. 

Společnost vyvíjí sofistikovaný rezervační software, který umožňuje hotelům prodávat svou kapacitu na svých webových stránkách a nespoléhat se pouze na online servery, které obvykle účtují hotelům vysoké provize. Přímý prodej se stává díky svému růstu silnou oblastí pro hotely, protože cestovní ruch usiluje o navýšení příjmů a současně snížení provizních nákladů.

Rezervační software společnosti pomáhá tisícům internetovým hotelovým stránkám a vygeneroval více než 120 milionů EUR v příjmech za přímé rezervace pro své klienty v roce 2012. Na otázku, co si myslí o tom, že právě Bookassist získal ocenění O’Mahony uvedl: "Jsem přesvědčen, že je to za to, co poskytujeme našim hotelům. Důsledně navyšujeme jejich obchodní příjmy za přímé online rezervace a umožňujeme jim být úspěšnější v online prodeji a dosahovat vyššího profitu než to dělá kterákoliv naše konkurence. Dosahujeme toho prostřednictvím odborného poradenství a naší špičkové technologie – naši klienti potřebují oboje." 

Na toto ocenění navazuje vydání velké aktualizace hotelového softwaru našeho rezervačního systému. To je další důvod, aby se naši klienti radovali s námi. 

Březen 2013 bude stejně vzrušující díky plánovanému uvedení netrpělivě očekávané nové platformy, která bude obsahovat způsob inteligentně optimalizovaného distribučního řízení pro hotely v jejich online podnikání. 

Deloitte Fast zařadil Bookassist mezi 50  společností v Irsku a Evropě a Des O’Mahony byl již dvakrát oceněn irskou cenou udělovanou internetovým sdružením NetVisionary. 

O Bookassist

Bookassist důsledně vytváří a spravuje úspěšné on-line strategie pro hotely a vyvíjí prvotřídní rezervační a distribuční systém, který zajišťuje hotelům navýšení přímých rezervací a tím také zvýšení jejich příjmů. Bookassist je poskytovatel špičkového rezervačního systému a online marketingu pro několik tisíc hotelů v Evropě. 

O World Travel Awards (WTA)

World Travel Awards (http://www.worldtravelawards.com) byla založena v roce 1993 a odměňovala nejlepší cestovní organizace po celém světě. Nominace jsou prověřeny a kontrolovány skupinou odborníků z oboru a hlasy odevzdávají profesionálové z cestovního ruchu. Hlasování je prováděno způsobem volebního systému a možnost hlasování je k dispozici na webových stránkách WTA. Je nominováno více než 5000 cestovních organizací a hlasuje více než tři čtvrtě milionů respondentů. Velké finále 2012 je událost oficiálně podporována Ministerstvem Cestovního ruchu Indie a byla hostem Oberoi, Guargon, Nové Dillí. 

RSS XML

 

 

Twitter Updates

  Follow Bookassist on Twitter

   

   

   

   

  Předchozí příspěvky

  Automatic Netware Ltd. trading jako Bookassist® je společnost s ručením omezeným zapsaná v Irsku pod číslem 312796.
  Sídlo: 35 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Irsko.
  Bookassist® is a registered trademark.

  Prohlášení o ochraně osobních dat..

  Obsah ©1999-2009 Bookassist.
  Všechna práva vyhrazena.