Bookassist Novinky & Tisk

pátek 1. června 2012

Výroční odborné semináře Bookassist zaznamenaly obrovský úspěch


Koncem května proběhly pravidelné odborné semináře Bookassist v Praze a v Karlových Varech s názvem Buďte "IN"teligentní - Maximalizujte prodej přes vlastní webové stránky”.

Pražský seminář v Hotelu Mandarin Oriental hostil přes 100 účastníků z řad majitelů, generálních ředitelů, obchodních a marketingových managerů.
Seminář v Karlových Varech probíhal v krásných prostorách Grandhotelu Pupp.


Účastníci se seznámili s novými trendy v oblasti on-line hotelového byznysu
s cílem maximalizovat prodej přes vlastní webové stránky.  Hlavním přednášejícím byl zakladatel, spolumajitel a generální ředitel společnosti Bookassist, pan Dr. Des O’Mahony, který hovořil o základních prvcích úspěšného prodeje přes vlastní webové stránky, jež vedou k úspěchu. Zdůraznil také způsob, jak přesunout rezervace z on-line portálů na vlastní stránky a snížit náklady za provize placené externím partnerům.

 

Zajímavou přednášku s názvem “Jak objevit a využít potenciál svého hotelu” včetně praktického cvičení vedl Ing. Jaromír Pažout, Director of Operations, s cílem nahlédnout do fungování Bookassist a pomoci účastníkům objevit skrytý potenciál jejich hotelů s cílem zvýšit RevPar.

Přednáška “Top tipy pro efektivní revenue management”, pod vedením Ing. Radky Telyčkové, přinesla zopakování správných praktik revenue managementu, zaměřených na zvýšení prodeje přes vlastní web.
Velice zajímavou část pražského semináře vedla generální řediteka Aquapalace Hotelu Prague, paní Vladana Horáková, MBA.  Obchodní ředitel Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, pan Josef Dlohoš se podělil o své zkušenosti s prodejem přes vlastní stránky a meziročním nárůstem tržeb, kdy prodej přes vlastní web dosáhl až 20 procent.

Závěrem se CEO Bookassist, pan Dr. Des O’Mahony, zmínil o nových trendech v oblasti mobilních webů a předpokládaném vývoji, který může být pro hotely klíčový.
Odborné semináře v Praze a Karlových Varech, navazují na sérii seminářů, které v období května a června probíhají po všech pobočkách firmy Bookassist v celé Evropě.
Fotografie z obou seminářů naleznete zde: http://www.facebook.com/bookassist/photos


RSS XML

 

 

Twitter Updates

  Follow Bookassist on Twitter

   

   

   

   

  Předchozí příspěvky

  Automatic Netware Ltd. trading jako Bookassist® je společnost s ručením omezeným zapsaná v Irsku pod číslem 312796.
  Sídlo: 35 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Irsko.
  Bookassist® is a registered trademark.

  Prohlášení o ochraně osobních dat..

  Obsah ©1999-2009 Bookassist.
  Všechna práva vyhrazena.