Bookassist Novinky & Tisk

pátek 15. června 2012

Bookassist a MICROS-Fidelio oznámily PMS propojení pro hotely


 

Bookassist technologická a on-line strategická společnost pro hotely, oznámila oficiální certifikaci integrace svého softwarového rezervačního systému se systémem OPERA (PMS) od předního světového poskytovatele řešení hotelu MICROS- Fidelio již před rokem. Propojení umožňuje hotelům automaticky a bezproblémově řídit jejich on-line rezervace od Bookassist přes PMS OPERA.


Toto propojení je posledním v seznamu integrací mezi Bookassist rezervačním systémem a předními světovými systémy na správu rezervací v recepcích hotelů.

 Pokud  mluvíme o výhodách integrace, Karen Moran, Sales & Marketing Director v Moran a Bewley Hotels ve Velké Británii a Irsku, řekl: "Jsme potěšeni, přímou integrací mezi naším on-line rezervačním systémem a MICROS- Fidelio OPERA systémem šetříme mnoho času a úsilí.  Velkou výhodou je automatické přenesení rezervace do hotelového rezervačního systému,  tento ušetřený čas umožňuje našemu personálu více se věnovat významným obchodním partnerům a hostům v hotelu, než se starat o technologii ."


Počet stávajících vzájemných klientů využívajících integraci od jejího prvního uvedení na konci roku 2010 neustále roste.  V diskusi o oficiální certifikaci řekl generální ředitel Bookassist, Dr. Des O'Mahony: "Značný počet našich klientů ve všech zemích v nichž působíme, používá MICROS- Fidelio. Tato integrace je skutečná výhoda pro hotely.  Snížení pracovní síly eliminuje přenos chyb a zvyšuje efektivitu. Očekáváme významný nárůst využití této nové společné služby."

 MICROS- Fidelio s potěšením nabízí spojení mezi Operou a Bookassist. Integrace s Bookassist poskytuje automatizovaný přenos  rezervací přímo do systému hotelu OPERA," řekl Dr. Peter Agel, senior viceprezident eCommerce Solutions EMEA Micros –Fidelio.


RSS XML

 

 

Twitter Updates

  Follow Bookassist on Twitter

   

   

   

   

  Předchozí příspěvky

  Automatic Netware Ltd. trading jako Bookassist® je společnost s ručením omezeným zapsaná v Irsku pod číslem 312796.
  Sídlo: 35 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Irsko.
  Bookassist® is a registered trademark.

  Prohlášení o ochraně osobních dat..

  Obsah ©1999-2009 Bookassist.
  Všechna práva vyhrazena.